dołącz

Strefa członkowska

Wyszukiwanie Członków PIO

piątek, 10 luty 2012

10.02.2012 - Konferencja rekomendowana przez PIO

Szanowni Państwo,

Uznając, iż zagadnienia uregulowane w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych mają zasadnicze znaczenie dla branży, której interesy reprezentujemy, pragniemy poinformować, iż w dniu 11 02 2012r. weszła w życie obszerna nowelizacja tych przepisów, wprowadzająca szereg nowych zasad w relacji klient - zakład ubezpieczeń.

Zapraszamy do lektury syntetycznego opracowania - Ubezpieczenia obowiązkowe po nowemu

W związku z tym, z dużym zainteresowaniem przyjęliśmy informację, że Rzecznik Ubezpieczonych wraz z Fundacją Edukacji Ubezpieczeniowej organizuje konferencję „Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, UFG i PBUK”, która odbędzie się 28 lutego 2012 r. o godz. 9:00.w  sali konferencyjnej „A” w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej, ul. Czackiego 3/5, w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa.

Program konferencji zapowiada się niezwykle interesująco, gdyż przewidziano w nim możliwość dyskusji z prelegentami, wśród których znajdą się osoby biorące udział w projektowaniu zmian  lub na różnych etapach uczestniczących we wprowadzaniu zmian. Mamy nadzieje, iż uczestnictwo w konferencji w znaczący sposób przybliży Państwu nowe regulacje tak ważne dla praktyki funkcjonowania branży odszkodowawczej.

WARUNKI SPECJALNE DLA CZŁONKÓW POLSKIEJ IZBY ODSZKODOWAŃ

Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Członków PIO, którzy realizują zapisy statutowe (w szczególności wywiązują się z terminowego opłacania składek członkowskich) informujemy, że istnieje możliwość  skorzystania z uczestniczenia w konferencji na preferencyjnych warunkach, w związku z udaną współpracą z biurem Rzecznika Ubezpieczonych.

Cena specjalna uczestnictwa w konferencji wynosi 350,00 zł .

W celu zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać emailem wypełniony i podpisany skan - formularza zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

PIO po zaakceptowaniu zniżki, opieczętuje zgłoszenie przesyłając je do biura Rzecznika, informując o tym członka PIO.


Zapraszamy do udziału w konferencji.

 

reklama